Přinese konec roku i definitivní konec EET?
24. 2. 2022 - Ministerstvo financí poslalo do mezirezortního připomínkového řízení zákon o elektronické evidenci tržeb a doufá, že by letošní rok mohl být posledním rokem, kdy EET existuje. Tento krok není nijak překvapivý, jelikož jej Fialova vláda avizovala již v programovém prohlášení. Odborníci již dlouho před volbami spekulovali, že pokud dojde po volbách ke změně ve vládě, velmi pravděpodobně se to odrazí ve zrušení elektronické evidence.