MENU
Poradíme vám s výběrem 800 188 888 info@tco.cz

DUNA TOP TRIAL

Tato zkušební verze je určena i pro DUNA PROFI, jsou zde navíc jen obchodní moduly.

VIDEO: Instalace TRIAL verze

  • TRIAL verze systému DUNA TOP je plně funkční varianta, kterou lze využívat jak ke komerčním účelům, tak k testování možností informačního systému DUNA. Verze obsahuje všechny základní moduly systému DUNA, s výjimkou nadstavbových placených modulů. Verze je omezena maximálním počtem zapsaných dokladů do vybraných modulů. Po překročení nastavených limitů lze dokoupit potřebné licence.
  • Na rozdíl od všech demoverzí EIS DUNA neobsahuje TRIAL verze žádná předem vyplněná data. Jedná se tedy o plnohodnotnou verzi z hlediska možných pracovních postupů. 
  • Po instalaci každé varianty EIS DUNA je počáteční heslo pro správce firmy nastavené na tři malá písmena x.
  • DUNA TOP TRIAL je možné instalovat síťově. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

DUNA TOP TRIAL obsahuje:

EKONOMIKA a ÚČETNICTVÍ – Účetnictví (do 800 dokladů nebo do 1.000 řádků), Daňová evidence (do 80 dokladů), Všeobecné účetní doklady (do 120 dokladů), Nepeněžní operace, Výkazy, Mzdové závěrky, Podrozvaha, Finanční analýzy, Přehledy hospodaření, DPH, archív DPH, Daňové zálohy, Samovyměření, Pokladny (do 60 dokladů), Banka (do 60 dokladů), HomeBanking, Zápočty, Pohledávky (do 120 dokladů), Závazky (do 120 dokladů), Majetek (do 5 karet), Cesty
SKLADY a OBCHOD – Skladová evidence (do 120 dokladů P/V), Fakturace, Zakázky, Výroba, Objednávky, Nabídky a Poptávky, Kasa
DOPLŇKOVÉ MODULY – Číselníky, Pošta, Úkoly, Personalistika (do 2 osob).

Možnost založení neomezeného počtu firem.

DUNA BUSINESS DEMO

Tato zkušební verze i pro DUNA STANDARD, jsou zde navíc jen obchodní moduly.

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

DEMO verze kompletního systému DUNA, určeného pro firmy a podnikatele, kteří vedou Účetnictví. Na rozdíl od TRIAL verze, obsahuje již naplněná data a slouží pouze k prohlížení a demonstraci vlastností systému DUNA. Obsahuje všechny účetní, ekonomické, skladové a obchodní moduly, kromě modulu Daňová evidence. Nelze zakládat nové firmy.

DUNA SMART DEMO

Tato zkušební verze i pro DUNA EASY, jsou zde navíc jen obchodní moduly.

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

DEMO verze kompletního systému DUNA, určeného pro živnostníky a podnikatele, kteří vedou Daňovou evidenci. Obsahuje všechny účetní, ekonomické, skladové a obchodní moduly, kromě modulu Účetnictví. Nelze zakládat nové firmy.

DUNA CASH TRIAL

Bezplatná TRIAL verze pokladního software DUNA CASH, určená zejména pro testovací účelý a pro ostrý provoz nejmenších prodejen, hospůdek, stánků s minimální četností vystavování prodejek. Obsahuje všechny běžné možnosti a nástroje související s prodejními činnostmi, včetně EET.

Platby možné přijímat jak v hotovosti, tak kartou nebo šeky a stravenkami. Lze připojit běžná zařízení jako paragonová tiskárna, displej, dotyková obrazovka, snímač čárových kódů, ...

TRIAL verze umožňuje vystavit celkem 30 prodejek v kalendářním roce.

 

 

DUNA CASH DEMO

DEMO verze pokladního software DUNA CASH, který je určený pro všechny prodejny, stánky, služby, hospůdky apod., kde nepotřebujete vést evidenci zásob a požadujete především snadné vystavení prodejky.   
 
 

V demonstrační verzi je možné pracovat pouze s DEMO daty, která jsou součástí instalátoru. Posuzujete pouze vhodnost pokladního systému DUNA CASH pro Vaše potřeby.

Díky vyplněným DEMO datům můžete rovnou vystavovat prodejky, vyzkoušet si závěrku, zadávat nové položky do ceníku, nastavovat a zkoušet různé varianty prodeje atd.
 
V DEMO verzi jsou nastavené název firmy, logo a IČO napevno, bez možnosti změny.