MENU
Poradíme vám s výběrem 800 188 888 info@tco.cz

V rámci zachování konkurenceschopnosti je pro firmy nutné optimalizovat firemní procesy a efektivně využívat informační technologie. Správným využitím účetního, personálního či skladového softwaru optimalizuje firma pracovní procesy, podstatně sníží jejich časovou náročnost a ušetří na nákladech.

Optimalizací pracovních procesů k vyšší efektivitě

Optimalizace firemních procesů spočívá ve výrazném omezení úkonů, které lze automatizovat a tím zvýšit celkovou efektivitu pracovních činností. Výsledkem je ušetření pracovního času, mzdových či výrobních nákladů a především zjednodušení pracovních procesů. V důsledku optimalizace lze u středně velkých firem ročně ušetřit až statisíce korun. Samotná optimalizace firemních procesů má významný vliv také pro malé firmy.

Jak a kde začít s optimalizací?

Stěžejní pro optimalizaci firemních procesů je určit nejproblémovější místa a navrhnout vhodná opatření, která celý proces zjednoduší. Optimalizaci se věnují speciální určeni manažeři. V malé firmě ale můžete začít svépomocí s využitím digitalizace a automatizace administrativních procesů.

K nejčastěji automatizovaným firemním procesům patří zpracování příchozích faktur, evidence skladových zásob či personální a obchodní agenda. S optimalizací administrativních procesů efektivně pomáhá ekonomický software DUNA od české společnosti TILL CONSULT a.s.

Snižte firemní náklady s moderním softwarem DUNA

Nabídka softwaru DUNA je podle potřeby využití rozdělena do čtyř nezávislých částí na DUNA ÚČTO, DUNA MZDY, DUNA TEPLO a lékařský software DUNA MEDIK. Všechny tyto programy pomáhají zefektivnit pracovní procesy.

Software DUNA ÚČTO automatizuje evidenci a vystavování účetních dokladů, zefektivňuje skladovou evidenci i obchodní agendu. Software umožňuje generování navazujících dokladů, kterými jsou obchodní nabídky, objednávky, výdej zboží a faktury stejně jako generování skladových výdejek, příjemek a mnoho dalších dokladů.

Moderní mzdový software DUNA MZDY slouží pro vedení personálních agendy a kompletní zpracování mezd v malých a středně velkých podnicích. Software umožňuje nejen výpočet mzdy pro DPP a DPČ, ale také výpočet srážek exekucí vedených u zaměstnanců, výpočet insolvencí či propojení s docházkovým systémem pro jednoduché a rychlé zpracování mzdy či rozúčtování na jednotlivé zakázky.

Pro distributory energií je efektivně nápomocný software DUNA TEPLO, který umožňuje přehledné fakturování energií odběratelům. Lékařům usnadňuje vedení lékařské dokumentace a zdravotnických karet pacientů software DUNA MEDIK. Program umožňuje generování zdravotnických formulářů a tiskopisů, přehledné objednávání pacientů i komunikaci se zdravotními pojišťovnami.

Využijte moderní informační technologie DUNA, díky kterým optimalizujete firemní pracovní procesy, snížíte náklady a posílíte konkurenceschopnost. Více informací naleznete na www.duna.cz.

« zpět na přehled novinek