INFO servis pro uživatele

Chceme vyzkoušet

DUNA PROFI KOMPLET TRIAL
KE STAŽENÍ

2019.1.50

DUNA PROFI KOMPLET TRIAL

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

  • TRIAL verze systému DUNA PROFI KOMPLET je plně funkční varianta, kterou lze využívat jak ke komerčním účelům, tak k testování možností informačního systému DUNA. Verze obsahuje všechny základní moduly systému DUNA, s výjimkou nadstavbových placených modulů. Verze je omezena maximálním počtem zapsaných dokladů do vybraných modulů. Po překročení nastavených limitů lze dokoupit potřebné licence.
  • Na rozdíl od všech demoverzí EIS DUNA neobsahuje TRIAL verze žádná předem vyplněná data. Jedná se tedy o plnohodnotnou verzi z hlediska možných pracovních postupů. 
  • Po instalaci každé varianty EIS DUNA je počáteční heslo pro správce firmy nastavené na tři malá písmena x.
  • DUNA PROFI KOMPLET TRIAL je možné instalovat síťově. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

DUNA PROFI KOMPLET TRIAL obsahuje:

EKONOMIKA a ÚČETNICTVÍ – Účetnictví (do 800 dokladů nebo do 1.000 řádků), Daňová evidence (do 80 dokladů), Všeobecné účetní doklady (do 120 dokladů), Nepeněžní operace, Výkazy, Mzdové závěrky, Podrozvaha, Finanční analýzy, Přehledy hospodaření, DPH, archív DPH, Daňové zálohy, Samovyměření, Pokladny (do 60 dokladů), Banka (do 60 dokladů), HomeBanking, Zápočty, Pohledávky (do 120 dokladů), Závazky (do 120 dokladů), Majetek (do 5 karet), Cesty
SKLADY a OBCHOD – Skladová evidence (do 120 dokladů P/V), Fakturace, Zakázky, Výroba, Objednávky, Nabídky a Poptávky, Kasa
DOPLŇKOVÉ MODULY – Číselníky, Pošta, Úkoly, Personalistika (do 2 osob).

Možnost založení neomezeného počtu firem.

 

DUNA ÚČTO KOMPLET DEMO
KE STAŽENÍ

2019.1.50

DUNA ÚČTO KOMPLET DEMO

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

DEMO verze kompletního systému DUNA, určeného pro firmy a podnikatele, kteří vedou Účetnictví. Na rozdíl od TRIAL verze, obsahuje již naplněná data a slouží pouze k prohlížení a demonstraci vlastností systému DUNA. Obsahuje všechny účetní, ekonomické, skladové a obchodní moduly, kromě modulu Daňová evidence. Nelze zakládat nové firmy.

DUNA DE KOMPLET DEMO
KE STAŽENÍ

2019.1.50

DUNA DE KOMPLET DEMO

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

DEMO verze kompletního systému DUNA, určeného pro živnostníky a podnikatele, kteří vedou Daňovou evidenci. Obsahuje všechny účetní, ekonomické, skladové a obchodní moduly, kromě modulu Účetnictví. Nelze zakládat nové firmy.

DUNA CASH TRIAL
KE STAŽENÍ

2018.1.28

DUNA CASH TRIAL

Bezplatná TRIAL verze pokladního software DUNA CASH, určená zejména pro testovací účelý a pro ostrý provoz nejmenších prodejen, hospůdek, stánků s minimální četností vystavování prodejek. Obsahuje všechny běžné možnosti a nástroje související s prodejními činnostmi, včetně EET.

Platby možné přijímat jak v hotovosti, tak kartou nebo šeky a stravenkami. Lze připojit běžná zařízení jako paragonová tiskárna, displej, dotyková obrazovka, snímač čárových kódů, ...

TRIAL verze umožňuje vystavit celkem 30 prodejek v kalendářním roce.

 

 

DUNA OBCHOD DEMO
KE STAŽENÍ

2019.1.50

DUNA OBCHOD DEMO

VIDEO: Představení programu EIS DUNA a instalace

DEMO verze obchodního systému DUNA, určeného pro prodejny, prodejní sklady, apod. Obsahuje všechny skladové a obchodní moduly a moduly související s prodejními činnostmi. Nelze zakládat nové firmy.

X
X