INFO servis pro uživatele

F.A.Q.

Archiv

Archiv mezdNelze generovat ELDP - evidence je prázdná.

Pokud je evidence ELPD prázdná, ale jiné roky se Vám daří generovat, značí to, že již v daném roce byly ELDP vytvořeny a nechali jste zapsat toto datum do evidence Pracovních poměrů. Proto je třeba vstoupit do Pracovních poměrů, zůstat na Seznamu a v liště kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu šedého křížku (mazání údajů o EL). Po potvrzení roku pro výmaz, bude program znovu připraven geenrovat ELDP.

Potřebuji vytvořit ELDP a následně jej elektronicky poslat pro jednoho zaměstnance.

ELDP načítáme vždy za daný rok pro celou firmu. Aby jste mohla vytvořit XML soubor pro jediného zaměstnance je potřeba provést Výběr na dané osobní číslo. Díky tomu se pak XML vytvoří pouze s tímto vybraným zaměstnancem.

Mám uzavřené mzdy a potřebuji upravit hodiny u zaměstnance s DPP. Jak na to?

V Nastavení -> Základní parametry-pokračování je možnost Opravovat archivní hodiny, dny a emaily. Po zatrhnutí této volby je možná v archivu tyto hodnoty upravit.

UPOZORNĚNÍ:

Archivní hodiny a dny je potřeba upravit hned na třech místech. A to Archivní mzdové listy, Archivní záznamy a Archiv výplatních lístků!

V Potvrzení o zdanitelných příjmech se chybně načítají děti

Může se stát, že v tomto potvrzení se chybně načte dítě s rodným číslem zaměstnance, a podruhé s již správným rodným číslem. Tento problém je způsobem tím, že v dřívejších letech a na začátku roku nebyla známá stuktura tohoto potvrzení a děti se načítaly jinak. Tím pádem může vzniknout tato chybná situace.

Řešení: Po načtení zvolit Změnu ve formuláři, řádek s chybným rodným číslem odstranit a opravit měsíce, kdy byl odpočet na daň za dané dítě.

Nenašli jste odpověď na Váš dotaz ?

jméno*
příjmení*
telefon
email*
předmět*
text*
Opište text*