INFO servis pro uživatele

DUNA MZDY

Archiv mezd

Po provedení závěrky mezd se veškerá data přesouvají do archivu. Samozřejmostí je zpětný tisk většiny sestav, možnost dodatečných či opravných podání pro OSSZ, ZP či Finanční úřad.

Silné stránky

  • všechny archivní mzdy kdykoliv "po ruce"

  • jednoduchá a rychlá kontrola archivu

  • možnost podání opravných přehledů a možnost je elektronicky odeslat

  • zpětný tisk různých sestav a tiskopisů

shape

Archivní mzdy

Archivní mzdový listPo provedení závěrky se veškeré údaje z tzv. měsíčního zpracování natáhnou do Archivu a dále je již není možné editovat. Tyto záznamy se zde uchovávají celou dobu co využíváte program a máte k nim kdykoliv přístup. Pro jednodušší hledání je zde možnost různých výběrů a filtrů. Veškeré sestavy zde můžete také tisknout a pokud je potřeba, tak je možné vytvořit i soubory pro e-podání.

shape

Evidenční list důchodového pojištění

Evidenční list důchodového pojištěníDalší nedílnou součástí je Evidenční list důchodového pojištění, nebo-li ELDP. Po vygenerování listů za určený rok je možné je dále editovat, pokud je potřeba. Při správném používání programu se listy vygenerují správně a úpravy v něm nejsou potřeba. Listy si můžete samozřejmě vytisknout. A také vytvořit soubor pro e-podání z celé firmy nebo na základě výběru (pro jednoho či skupiny zaměstnanců).

Soubory ke stažení

Soubor typu pdfUkázka Evidenčního listu(106,8 kB)stáhnout