Produktové novinky

Blíží se termín odevzdání přiznání k dani z příjmu

Daň z příjmu fyzických osob.

1. duben je pro letošní rok termín, kdy musí většina fyzických osob podat přiznání k dani z příjmu. Podnikatelé, kteří mají datové schránky, musí podat přiznání elektronicky, jinak by mohli být sankcionováni. 

Pro vyplnění přiznání k dani z příjmu fyzických osob můžete rovněž využít formuláře EPO2 na daňovém portále Finanční správy České republiky. Doporučujeme na portál přistupovat výhradně z prohlížeče Internet Explorer, pro který jsou podání optimalizována.

Veškeré podklady a údaje pro vyhotovení daňového přiznáni naleznete v systémech DUNA DE a DUNA DE KOMPLET ve volbě Agendy -> Daňová evidence -> Komplet -> Přehledy -> Daň z příjmů.  

Elektronické formuláře pro zpracování přehledu o příjmech a výdajích pro ČSSZ a pro zdravotní pojišťovny jsou k dispozici např. na portále BusinessInfo. K jejich vyplnění potřebujete mít nainstalovanou poslední verzi Adobe Reader.

 

Náhledy obrazovek


Podoba elektronického formuláře Daň z příjmu FO Podoba formuláře Přehled o příjmech a výdajích pro ČSSZ Podoba elektronického formuláře Přehled o příjmech a výdajích pro VZP

« zpět na přehled produktových novinek
X